PRZYJĘCIA

Satysfakcja naszych Gości jest naszą dewizą, dlatego w trosce o Państwa zadowolenie do każdego organizowanego przyjęcia podchodzimy indywidualnie.

Menu przygotowane na Państwa uroczystość będzie wyjątkowe i oryginalne, gdyż tworzymy je zgodnie z Państwa życzeniami i budżetem. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa propozycje dotyczące oprawy przyjęcia.

U nas zorganizujesz chrzciny, komunie świętą, absolutorium, urodziny, poprawiny lub inne ważne spotkanie rodzinne. Do dyspozycji Państwa oddajemy przestronną salę dla 150 osób, bar mieszczący 30 osób, dwa ogródki letnie oraz miejsce na ognisko. Do dyspozycji gości są pokoje hotelowe oraz bezpłatny parking.

Niepowtarzalny urok naszej restauracji, wspaniała atmosfera, miła, profesjonalna obsługa i przede wszystkim wykwintna kuchnia inspirowana najlepszą polską tradycją sprawią, że rodzinne wspomnienia pozostaną w pamięci na długie lata.

W naszej restauracji zorganizujesz również konferencje, spotkania biznesowe oraz integracyjne. Okolica lasów sprzyja aktywnemu jak i relaksującemu spędzaniu czasu w naszym obiekcie. Łatwy dojazd i atrakcyjna lokalizacja sprawiają, iż jest to dosłownie miejsce by spędzić czas nie tylko z rodziną, ale i przyjaciółmi lub współpracownikami.